Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <750W |
| Certification | ROHS |
| Brand Name | FUYAOZHISHANG |
| Origin | Mainland China |
| layout diameter | 8.8cm |
| Is it plugged in? | Yes |
| Power mode | USB plug-in |
| Color | Pink, white, green |
| Automatic power failure | Yes |
| Control method | Push button |
| Shell material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.