Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 35 cm |
| Housing Material | Porcelain |
| Model Number | W-499 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Certification | CE |
| Capacity | 5L |
| Brand Name | HOZYAUSHKA |
| Origin | Mainland China |
| power | 3000 |
Instock
There are no reviews yet.