Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | IEIGO/EIGO |
| place of origin | Chinese mainland |
| liner material | non-stick liner |
| voltage | 220V |
| Electric fryer type | Visual fryer |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| place of purchase | Chinese mainland |
| Heating part | Top heating |
Instock
There are no reviews yet.