Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | CKZ-1913A |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Power (W) | 1800 |
| Shape | Square |
| Voltage (V) | 230 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | None |
| Type | Air fryer toaster oven |
| Material | Aluminum |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity | 5.1-6L |
| Product name | Air Fryer |
| Oil Capacity | 6L |
| Usage | Healty Air Fryer |
| Color | Black |
| MOQ | 450PCS |
| Logo | Customized Logo |
| Control | Digital Touch Display |
| Temperature Range | 0-200 |
| Timer length | 60mins |
| Advantage | Digital Touch Screen Deep Fryer |
Instock
There are no reviews yet.