Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Stainless Steel Steam Rack |
| Certification | none |
| Brand Name | WANYANG |
| Origin | Mainland China |
| Name | Multi functional four legged steaming rack |
| Size | 19 19 3.5cm |
| Material | stainless steel |
| Weight | 50g |
| Feature 1 | Steam Rack Highest Rated Popular |
| Feature 2 | Vegetable Rack Highly Recommended Healthy Cooking |
| Feature 3 | Air Fryer Accessories Best Seller |
| Feature 4 | Stainless Steel Steamer Customer Favorite |
| Feature 5 | Stainless Steel Cooking Rack |
Instock
There are no reviews yet.