Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Guangdong, China |
| brand name | OEM |
| non-stick material | PTFE |
| power (w) | 2800W |
| shape | ROUND |
| voltage (v) | 110-220V |
| after-sales service provided | Free spare parts, Return and Replacement, Overseas Call Centers |
| material | Plastic |
| function | With Light Indicator, With Observation Window |
| control mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| application | Hotel, outdoor, RV, Commercial, Household |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| private mold | Yes |
| style | Modern |
| Type | 15L air fryer |
| Control method | mechanical |
| Safety function | automatic power off |
| Heating method | three-dimensional surround heating |
Instock
There are no reviews yet.