Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 35 × 32 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Certification | CE |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| power | 800W-899W |
| Product certification | 3C |
| Rated voltage | 220 |
| body material | stainless steel |
| 3C certificate number | 2022010712506999 |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| Safety functions | overheating protection |
| Rated power | 850 |
| control mode | mechanical |
| Baking tray size | 197*180mm |
| Operation mode | knob |
| Temperature control mode | Wide-area temperature control and long-time timing |
| weight | 4.15 |
| Product size | 300*300*375mm |
| function | Hot air circulation |
| Rated frequency | 50 |
| capacity | 10 liters or less |
Instock
There are no reviews yet.