Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KZ-J5000A |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1200W |
| Certification | CE |
| Capacity | 5L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| 3C | 2017010712016003 |
Instock
There are no reviews yet.