Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 36 cm |
| Model Number | R.5332 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Wattage | 1500W |
| Certification | CE |
| Brand Name | Robovacs |
| Origin | Mainland China |
| Heating mode | Electric heating tube+hot air convection |
| 3C Certificate No | 2022010712477803 |
| colour | White, black |
| Rated power | 1500W |
| control mode | mechanical type |
| body material | plastics |
| capacity | 5L-6L (included) |
Instock
There are no reviews yet.