Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Brand | Beautiful |
| Watts | 1750 W |
| Volume Capacity | 6 qt |
| Features | Digital Display, Dishwasher Safe Parts |
| Assembled Product Weight | 13 lb |
| Model | 19033 |
Instock
There are no reviews yet.