Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 27 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | Bear |
| usage mode | Semi-automatic |
| voltage | 220V |
| power | 950W |
| function | Italian semi-automatic |
| Pumping pressure | 10bar and above |
| 3C certificate number | 2022010717504621 |
Instock
There are no reviews yet.