Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1500W |
| Housing Material | Plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 1 Cups |
| Human Interface Input | Buttons |
| Coffee Maker Type | Drip Coffee Machine |
| Filter Type | Reusable |
| Item Weight | 9.15 pounds |
| Product Dimensions | 10.16"D x 13.7"W x 7.8"H |
Instock
There are no reviews yet.