Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 25 cm |
| Power | 601-1000W, 820W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | X8S |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Small oil press |
| Model | X8S |
| Speed | 80RPM |
| Voltage | 220V/110V 50/60Hz |
| Product number | GL0021UK |
Instock
There are no reviews yet.