Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 30 × 37 cm |
| Power | <600W, 500W |
| Capacity | >4L |
| Model Number | OMR500 |
| Brand Name | BYSHOP |
| Voltage | AC220V/AC110V, 50/60Hz |
| Gross weight | 12.80KG |
| Packing size | 580*300*370mm |
| Warranty | 12-month |
Instock
There are no reviews yet.