Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 50 × 130 cm |
| Power | 1001-1600W, 6000W |
| Capacity | >4L, 50-60Kg per hours |
| Model Number | SG70 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 200KG |
| Size | 120*40*110CM |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.