Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 23 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LBT01T |
| Brand Name | DEAROK, DEAROK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS, CE, Rohs |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Home Use, Food Shop, Food & Beverage Shops |
| Max Capacity | 5 kg/h |
| Usage | Peanut Oil |
| Type | Cold & Hot Pressing Machine |
| Automatic Grade | Automatic |
| Production Capacity | 90% |
| Voltage | 110v/220v |
| Dimension(L*W*H) | 450*180*300mm |
| Weight | 10 KG |
Instock
There are no reviews yet.