Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 45 cm |
| Power | 601-1000W, 950W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | K38 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Intelligent oil press |
| Model | K38 |
| Speed | 80RPM |
| Voltage | 110-220/50-60HZ |
| Pressing speed | 5-8KG/H |
| Product number | JD0146K |
Instock
There are no reviews yet.