Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | RG-108 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | OIL PRESS |
| Weight | 7.5Kg |
| Model | RG-108 |
| Rated power | 600W |
| Noise | Less than 55dB |
| Rated voltage | 220V/110V 50/60Hz |
| Package size | 352X282X267mm |
| Colour | RED/WHITEGREEN/YELLOW |
Instock
There are no reviews yet.