Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Power | <600W |
| Capacity | <1L |
| Model Number | Oil press Accessories |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Oil press Accessories |
Instock
There are no reviews yet.