Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 21 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1201-1500W, 1150W |
| Capacity | 2.1-3L, 4-7Kg/H |
| Model Number | 1150 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Press Machine |
| Weight | 45Kg |
| Size | 40x21x45cm |
| Voltage | 220V/110V |
| Shipping | Within 30days |
Instock
There are no reviews yet.