Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 27 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | K28 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product model | K28 |
| Product voltage | 220V/110V |
| Control mode | intelligent control + button |
| Main material | hard stainless steel |
| Power consumption | about 0.7 degrees /h |
| Net weight | 12.3KG |
| Gross weight | 14KG |
| Product size | 45cm*18cm*30cm |
Instock
There are no reviews yet.