Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 38 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1201-1500W, 370W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | Oil Press |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Commercial Oil Press |
| Model | SG 30-1 |
| Speed | 5-6KG/H |
| Voltage | 220V/110V 50/60Hz |
| Product number | JD2411B |
Instock
There are no reviews yet.