Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 30 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 801-1000W |
| Capacity | 2-3L |
| Model Number | B03 |
| Brand Name | GUOHE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.