Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil press |
| Model | s10 |
| Voltage | 3-phase electricity |
| Power | 2000w |
| Net weight | 80KG |
| Capacity | 15-17KG/h |
| Size | 898*359*496mm |
| System mode | oil cooling cycle |
| Packing size | 903*364*501mm |
| Gross weight | 90kg |
Instock
There are no reviews yet.