Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 3.1-4L |
| Model Number | R3 |
| Brand Name | JIASZE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product model | R3 |
| Machine size | 43 * 15*28cm |
| Machine weight | 11kgs |
| Oil yield | 30-60% |
Instock
There are no reviews yet.