Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 25 cm |
| Power | <600W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | Oil press machine accessory |
| Brand Name | JOOSHUN |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Oil Press Parts |
| Name | Squeeze bar and squeeze screw |
Instock
There are no reviews yet.