Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 30 × 22 cm |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | BJM-R3 |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Model | BJM-R3 |
| Voltage | 220V/110V |
| Rated power | 820W |
| Motor power | 220W |
| Heater powder | 600W |
| Screw material | SS304 |
| Press efficiency | 4-6kg |
| Machine size | 390*145*280MM |
| Net weight | 6kg |
Instock
There are no reviews yet.