Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 48 cm |
| Power | 601-1000W |
| Model Number | SG30-1 |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Voltage | 110v/220v |
| Power (W) | 400w |
| Heating power | 400w |
| Material | stainess steel |
Instock
There are no reviews yet.