Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 16 × 31 cm |
| Power | 601-1000W, 2800W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | 28A |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil press machine |
| Weight | 65Kg |
| Size | 75x29x75cm |
| Materials | Stainless steel |
| Voltage | 220V |
| Usage | Sesame Sunflower and so on |
| Production | 10-25Kg/H |
Instock
There are no reviews yet.