Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | B-20 |
| Capacity of Work Bowl (Cup) | 2-4kg / tim |
| Accessories | Spatula |
| Certification | ce |
| Function | Mixing |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 180W |
| Brand Name | maiou |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.