Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 58 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Inner Container Material | STAINLESS STEEL |
| Power | <800W, 180W |
| Model Number | B-20 |
| Brand Name | TOPNOTCH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Size | 36 * 36 * 58CM |
| Efficiency | 2-4kg / tim |
| Weight | 25KG |
| After packaging | 28KG |
Instock
There are no reviews yet.