Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | JDQ-CN10 |
| Certification | CE |
| Function | omelette |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | FIREAGLE |
| Origin | Mainland China |
| Product weight | About 400g |
Instock
There are no reviews yet.