Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Egg Roll Machine |
| Certification | none |
| Function | omelette |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 70w |
| Capacity | Single |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Specification | European standard |
| Packaging size | 23x13x13cm/9.06×5.12×5.12in |
| Gross weight | 0.35kg |
| Standard configuration | machine+5-10 bamboo sticks+oil rod brush+cleaning brush |
Instock
There are no reviews yet.