Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.809 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | 2N4ZDQ-ZG-168 |
| Certification | CE |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350W |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.