Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300W |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| brand | MOVMA (Home Appliances) |
| Model | CL-ZDQ02 |
| producing area | Chinese mainland |
| province | Guangdong Province |
| City level | zhongshan |
| function | Steamed egg custard boiled eggs automatically power-off timing |
| defects liability period | 12 months |
| Production enterprise | Zhongshan Changlin Electrical Appliance Co., Ltd |
| Egg boiler capacity | 4 pieces |
| sort by color | off white |
| 3C certificate number | 2023010717596778 |
Instock
There are no reviews yet.