Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 25 cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 500w |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Body main material | plastic |
| place of origin | Other overseas regions |
Instock
There are no reviews yet.