Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Function | Egg Boiling |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | KILOPOWER |
| Origin | Mainland China |
| Batteries Included | No |
| Input Voltage(V) | 110 |
| Plug type | US type |
| Battery in the Product | No |
| With Battery | No |
Instock
There are no reviews yet.