Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 400w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Boiled Egg Machine | Smart Egg Maker |
| Egg Poacher | Electric Egg Boiler |
Instock
There are no reviews yet.