Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 800w |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | CACHOO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.