Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Electric Kettle |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Heating Speed | <4 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | Below 1000W |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | TINGMIAO |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Chassis heating |
| item number | 400Ml water cup |
| power | 300W |
| Applicable number of people | 1-2 people |
| Product Category | Electric cup |
| Specifications | Portable electric cup (capacity 400ml) |
| Power cord length | 0.7 meters |
| scale marking | Inner wall marking |
| weight | 0.65 |
| Product size | 215*75*75mm |
| Additional features | Anti-dry burning, overheating protection |
| capacity | 400ML |
| Is it split? | No |
Instock
There are no reviews yet.