Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | AC100-240V/50-60Hz |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | ce |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Sound signal |
| Thermal | No |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | 2L |
| Heating Method | Heating Coil |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Romellar |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.