Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.834 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000W(Included)-1500W(Not Included) |
| Capacity | 2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 240V |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.