Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.988 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Ceramic |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Certification | CCC |
| Material | Ceramic / Glass |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 450W |
| Capacity | 3L-4L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FIREAGLE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.