Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | Mar-13 |
| Power Source | 230V/50Hz |
| Style | Electric Kettle |
| Heating Speed | >6 minutes |
| Thermal | No |
| Power (W) | 1500W |
| Capacity | 1.8L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.