Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Model Number | TQ-06B |
| Style | Electric Bottle |
| Function | Digital display |
| Power (W) | / |
| Capacity | 1000ml |
| Heating Method | / |
| Voltage (V) | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.