Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Foldable Travel Electric Kettle |
| Style | Electric Bottle |
| Certification | none |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | Below 1000W |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Portable Electric Kettle |
| MainKey2 | Portable Electric Kettle Electric Tea Kettle Home |
| MainKey3 | Electric Kettle Stainless Steel Travel 500ml |
| MainKey4 | Small Electric Kettle Personal Hot Water Boiler |
| MainKey5 | Tea Hot Water Kettle Small Water Boiler Kettle |
| MainKey6 | Auto Shut Off Boil Dry Protection Tea Water |
Instock
There are no reviews yet.