Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.544 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000W(Included)-1500W(Not Included) |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.