Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 21 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Automatic Shut-off | YES |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 1300W |
| Capacity | 1.2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | ISUNLED |
| Origin | Mainland China |
| Type1 | Electric pot |
| Type2 | Kettle |
| Type3 | Thermo bottle |
| Type4 | thermos |
| Type5 | thermal water bottle |
Instock
There are no reviews yet.