Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Style | Health Preserving Pot |
| Certification | ce |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Overheat Protection, Anti-dry Protection |
| Thermal | Yes |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | joyoung |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.