Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce, none, CE |
| Scale Mark | Scale Window |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Anti-dry Protection, Water level indication, Temperature control, Digital display |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 1600W |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Brand of electric kettle | Joyoung |
| model | K50ED-WP500 |
| Color classification | Obsidian black |
| Type of electric kettle | Electric hot water bottle |
| Electric kettle material | stainless steel |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.